بهترین لانچرهای اندروید در سال ۲۰۲۳

لانچر اندروید

سیستم‌عامل اندروید دست کاربر را برای اعمال تغییرات مختلف روی رابط کاربری گوشی کاملا باز می‌گذارد تا بدین ترتیب از ۰ تا ۱۰۰ بتوانید ظاهر آن را مطابق سلیقه‌ی خود در بیاورید. یکی از راه‌های شخصی‌سازی سیستم‌عامل استفاده از لانچر است. لانچر در واقع پوسته‌ای است که روی رابط کاربری گوشی شما قرار می‌گیرد و امکانات شخصی‌سازی آن متنوع‌تر از چیزی است که خود گوشی در اختیار شما قرار می‌دهد. لانچرهای اندروید تنوع زیادی دارند اما در این مطلب تصمیم گرفته‌ایم به معرفی چند مورد از بهترین لانچرهای اندروید در سال ۲۰۲۳ بپردازیم. لانچرهایی که می‌توانند در ایجاد تغییرات متنوع روی گوشی هوشمندتان به شما کمک کنند.

نوا لانچر

نوا لانچر بهترین و محبوب‌ترین لانچری است که تاکنون برای سیستم‌عامل اندروید طراحی شده اصلا اغراق نکرده‌ایم. پشتیبانی از ژست‌های گوناگون، پشتیبانی از آیکون‌های متنوع، بهره‌مندی از تم‌های مختلف، حالت تیره (Dark Mode) و امکان شخصی‌سازی منوی برنامه‌ها در صفحه اصلی از جمله قابلیت‌های بسیار خوب این لانچر به حساب می‌آیند. البته قابلیت‌های نوا لانچر آنقدر زیاد است که نمی‌توانیم به توضیح همه‌ی آن‌ها بپردازیم.

نوا لانچر برای اینکه تمام ابزارهای شخصی‌سازی را در اختیار شما قرار دهد نیازی به روت بودن گوشی ندارد. این لانچر علاوه بر بهره‌مندی از امکانات متعدد، از لحاظ مصرف انرژی هم بسیار بهینه است. نیازی نیست که گوشی شما از لحاظ سخت‌افزاری در وضعیت بسیار خوبی قرار داشته باشد، حتی یک سخت‌افزار معمولی هم به لطف کم‌مصرف بودن این لانچر از پس مدیریت آن بر خواهد آمد. نوا لانچر در نگاه نخست یک لانچر بسیار ساده و معمولی به نظر می‌رسد اما کافی است وارد منوی تنظیمات آن بشوید تا با طیف وسیعی از امکانات و قابلیت‌ها مواجه شوید.

نوا لانچر با امتیاز ۴.۴ به صورت رایگان در دسترس است، اما اگر بخواهید به بعضی از امکانات مانند اضافه کردن ژست‌های حرکتی، پنهان کردن اپ‌ها و پوشه‌های اپ دراور دسترسی داشته باشید، می‌توانید از نسخه‌ی پولی با نام نوا لانچر پرایم استفاده کنید.

هایپریون لانچر

کلیدواژه : 2023کاموسلانچر
kamosadmin
ارسال دیدگاه